logo banner
KW Toruń > NOWA...

Aktualności

NOWA DROGA BODZIA

23 kwietnia 2009, godz. 19:52

Z przyjemnością informujemy że w sobotę 25.04.2009 roku nasz klubowy kolega Bogusław Kowalski wbije się w nową drogę w której towarzyszyć mu będzie Malgorzata Marska.Piękne widoki oraz dobra asekuracja rekompensować będą długie i niebezpieczne podejście.

Start nastąpi w sobotę 25.04.2009 roku o godzinie 16.00 w Kościele  P.W. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

dodał: Michał
Komentarze (2) - dodaj swój komentarz

pk, 24 kwietnia 2009, godz. 13:42 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze!!!!!
waldi, 24 kwietnia 2009, godz. 20:41 Wszystkiego dobrego na nowej drodze :)
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt