|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościNOWA DROGA BODZIA23 kwietnia 2009, godz. 19:52Z przyjemnością informujemy że w sobotę 25.04.2009 roku nasz klubowy kolega Bogusław Kowalski wbije się w nową drogę w której towarzyszyć mu będzie Malgorzata Marska.Piękne widoki oraz dobra asekuracja rekompensować będą długie i niebezpieczne podejście. Start nastąpi w sobotę 25.04.2009 roku o godzinie 16.00 w Kościele P.W. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!
Komentarze (2) - dodaj swój komentarz pk, 24 kwietnia 2009, godz. 13:42 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze!!!!! waldi, 24 kwietnia 2009, godz. 20:41 Wszystkiego dobrego na nowej drodze :) |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |