logo banner
KW Toruń > GALERIA...

Aktualności

GALERIA

25 kwietnia 2009, godz. 11:42

Zapraszam wszystkich do prezentowania swoich zdjęć w dziale GALERIA.

Apel dotyczy w szczególności naszych wspinaczy sportowych, którzy jak wiadomo nie próżnowali tej zimy. Fotorelacja z zagranicznych rejonów skalnych z pewnością zainspiruje tych, którzy w przyszłości chcieliby się tam wybrać a uczestnicy wyjazdów mają z kolei okazję do uczestnictwa w życiu klubowym przynajmniej poprzez naszą stronę www.

Z przyjemnością zobaczylibyśmy wszyscy fotki z zawodów,  w których nasi najmłodsi klubowicze odnoszą liczne sukcesy. Jak wiadomo działanie sekcji jest współfinansowane przez Klub i Urząd Miasta Torunia  w ramach realizacji zadania "Prowadzenie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży oraz udział we współzawodnictwie sportowym”.

Zdjęcia można wysłać na adres e-mail klubu ( 200MB-sztuka) lub zostawić w biurze klubu na dowolnym nośniku. Z przyjemnością umieścimy je w naszej Galerii.

Innym miejscem w którym możecie prezentować swoje fotki jest nasza gablota przed wejściem do kamienicy. W tym przypadku jednak aby można było zdjęcie wydrukować jego rozdzielczość i rozmiar powinien być jak największy.

Czekamy na materiały!

 

dodał: Michał
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt