|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościGALERIA25 kwietnia 2009, godz. 11:42
Zapraszam wszystkich do prezentowania swoich zdjęć w dziale GALERIA. Apel dotyczy w szczególności naszych wspinaczy sportowych, którzy jak wiadomo nie próżnowali tej zimy. Fotorelacja z zagranicznych rejonów skalnych z pewnością zainspiruje tych, którzy w przyszłości chcieliby się tam wybrać a uczestnicy wyjazdów mają z kolei okazję do uczestnictwa w życiu klubowym przynajmniej poprzez naszą stronę www. Z przyjemnością zobaczylibyśmy wszyscy fotki z zawodów, w których nasi najmłodsi klubowicze odnoszą liczne sukcesy. Jak wiadomo działanie sekcji jest współfinansowane przez Klub i Urząd Miasta Torunia w ramach realizacji zadania "Prowadzenie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży oraz udział we współzawodnictwie sportowym”. Zdjęcia można wysłać na adres e-mail klubu ( 200MB-sztuka) lub zostawić w biurze klubu na dowolnym nośniku. Z przyjemnością umieścimy je w naszej Galerii. Innym miejscem w którym możecie prezentować swoje fotki jest nasza gablota przed wejściem do kamienicy. W tym przypadku jednak aby można było zdjęcie wydrukować jego rozdzielczość i rozmiar powinien być jak największy. Czekamy na materiały!
|
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |