logo banner
KW Toruń > OPŁATA...

Aktualności

OPŁATA ZA WSPIN NA GORZE ZBORÓW!

28 kwietnia 2009, godz. 12:58

Jeśli jesteś członkiem klubu zrzeszonego w PZA i chcesz wspinać się za darmo na Górze Zborów zabierz ze sobą swoją legitymację klubową.

Od 30.04.2009 obowiązują nowe zasady wstępu na Górę Zborów. Szczegóły w komunikacie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej.

Regulamin wstępu do rezerwatu Góra Zborów 2009

Komunikat prasowy Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej

Cennik wstępu do rezerwatu Góra Zborów 2009

 

źródło:http://www.pza.org.pl

dodał: Michał
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt