|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościOPŁATA ZA WSPIN NA GORZE ZBORÓW!28 kwietnia 2009, godz. 12:58Jeśli jesteś członkiem klubu zrzeszonego w PZA i chcesz wspinać się za darmo na Górze Zborów zabierz ze sobą swoją legitymację klubową. Od 30.04.2009 obowiązują nowe zasady wstępu na Górę Zborów. Szczegóły w komunikacie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej.
źródło:http://www.pza.org.pl |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |