logo banner
KW Toruń > KWIETNIOWA...

Aktualności

KWIETNIOWA ODNOWA - CZĘŚĆ II, CZYLI WSPINANIE PO WŁOSKU

30 kwietnia 2009, godz. 22:18

 

W pierwszy weekend kwietnia Jacek Jaca Marciniak i Zbyszek Klem Olszewski udali się pięknym, czarnym i galaktycznym Fordem do włoskiego Arco. Efektem wizyty były dwa wartościowe przejścia na ścianie Colodri:

  • Styria 7a OS 200m (spity), 9 wyciagow, czas przejścia: cale deszczowe popoludnie;
  • Mescalito 7a+ OS  250 m (spity,stopery, friendy), 11 wyciagow, czas: ok. 9 godzin.

Szacunek!

dodał: gruszka
Komentarze (5) - dodaj swój komentarz

Michał, 30 kwietnia 2009, godz. 22:51 Rewelka! Gratulacje! Jakieś fotki?
bodziu, 4 maja 2009, godz. 11:46 Gratuluję dróg i kierunku rozwoju!

Bodziu
pk, 4 maja 2009, godz. 21:26 taką bryczką nie wypadało wracać z niczym...:)))))) gratulacje!!!!
Michał, 5 maja 2009, godz. 15:01 ludzie-pamiętajcie o fotkach!Gablota na razie pusta.Jest miejsce na lans a przy okazji kolorowo się zrobi! Drukujemy duże formaty na koszt Klubu. Wystarczy wysłać e-mailem..z podpisem /tytuł/autor/
gruszka, 7 maja 2009, godz. 23:17 Drogi były nie w Pietramurata tylko w Arco na ścianie Colodri. Sorry za pomyłkę. Już poprawiłem.
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt