|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościKWIETNIOWA ODNOWA - CZĘŚĆ II, CZYLI WSPINANIE PO WŁOSKU30 kwietnia 2009, godz. 22:18
W pierwszy weekend kwietnia Jacek Jaca Marciniak i Zbyszek Klem Olszewski udali się pięknym, czarnym i galaktycznym Fordem do włoskiego Arco. Efektem wizyty były dwa wartościowe przejścia na ścianie Colodri:
Szacunek!
Komentarze (5) - dodaj swój komentarz Michał, 30 kwietnia 2009, godz. 22:51 Rewelka! Gratulacje! Jakieś fotki? bodziu, 4 maja 2009, godz. 11:46 Gratuluję dróg i kierunku rozwoju! Bodziu pk, 4 maja 2009, godz. 21:26 taką bryczką nie wypadało wracać z niczym...:)))))) gratulacje!!!! Michał, 5 maja 2009, godz. 15:01 ludzie-pamiętajcie o fotkach!Gablota na razie pusta.Jest miejsce na lans a przy okazji kolorowo się zrobi! Drukujemy duże formaty na koszt Klubu. Wystarczy wysłać e-mailem..z podpisem /tytuł/autor/ gruszka, 7 maja 2009, godz. 23:17 Drogi były nie w Pietramurata tylko w Arco na ścianie Colodri. Sorry za pomyłkę. Już poprawiłem. |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |