logo banner
KW Toruń > BOCIAN...

Aktualności

BOCIAN NA HUASCARANIE

1 czerwca 2009, godz. 21:45
Jak wynika z wiadomości e-mail wysłanej  do nas z Peru przez  Wojtka- 29 maja br. Rysiek Bocian 
członek naszego klubu po 3 dniowej wspinaczce stanął na wierzchołku Huascarana (6768 m npm),
najwyższej gory Peru. Było to pierwsze wejscie na ten wierzchołek w tym roku.
Gratulacje!

photo1

dodał: Michał
Komentarze (1) - dodaj swój komentarz

bodziu, 2 czerwca 2009, godz. 20:55 Rysiek - gratulacje!!!
Bodziu
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt