|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościKU-MAJ RUTY - CZĘŚĆ IV, CZYLI OBYWATEL KLEM4 czerwca 2009, godz. 17:47
Tym razem będzie krótko i zwięźle. Zbyszek Klem Olszewski w ostatni weekend maja wyrównał zeszłoroczne porachunki z legendarnym już Nienasyceniem VI.4+/5 (Dupa Słonia, Dol. Będkowska) prowadząc je w stylu PP. Oprócz tego błyskawicznym PP uporał się także z drogą Manitua VI.4 w Rzędkowicach. Gratulacje!
Klem na Nienasyceniu (fot. arch. Z. Olszewski)
I kawałek wyżej na tej samej drodze (fot. arch. Z. Olszewski) |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |