logo banner
KW Toruń > KU-MAJ...

Aktualności

KU-MAJ RUTY - CZĘŚĆ IV, CZYLI OBYWATEL KLEM

4 czerwca 2009, godz. 17:47

 

Tym razem będzie krótko i zwięźle. Zbyszek Klem Olszewski w ostatni weekend maja wyrównał zeszłoroczne porachunki z legendarnym już Nienasyceniem VI.4+/5 (Dupa Słonia, Dol. Będkowska) prowadząc je w stylu PP. Oprócz tego błyskawicznym PP uporał się także z drogą Manitua VI.4 w Rzędkowicach. Gratulacje!

 

photo2

Klem na Nienasyceniu (fot. arch. Z. Olszewski)

 

photo1

I kawałek wyżej na tej samej drodze (fot. arch. Z. Olszewski)

dodał: gruszka
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt