|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościAGATA WYGRYWA MISTRZOSTWA POLSKI W BOULDERINGU-KRAKÓW 200915 czerwca 2009, godz. 18:02W niedzielę, 14 czerwca, rozegrano finały zawodów o Mistrzostwo Polski w Boulderingu. Konkurencję kobiecą wygrała bezapelacyjnie, pokonując wszystkie 4 bouldery od przystawki, Agata Wiśniewska -KWT/CWGATO! Aż 3 panie zajęły 2 miejsce ex aequo. Monika Prokopiuk, Klaudia Buczek i Joanna Zakrzewska. Cała trójka pokonała 3 przystawki w pierwszej próbie. Wielkie GARTULACJE!
fot: wspinanie.pl |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |