logo banner
KW Toruń > AGATA...

Aktualności

AGATA WYGRYWA MISTRZOSTWA POLSKI W BOULDERINGU-KRAKÓW 2009

15 czerwca 2009, godz. 18:02

W niedzielę, 14 czerwca, rozegrano finały zawodów o Mistrzostwo Polski w Boulderingu.

Konkurencję kobiecą wygrała  bezapelacyjnie, pokonując wszystkie 4 bouldery od przystawki, Agata Wiśniewska -KWT/CWGATO! Aż 3 panie zajęły 2 miejsce ex aequo. Monika Prokopiuk, Klaudia Buczek i Joanna Zakrzewska. Cała trójka pokonała 3 przystawki w pierwszej próbie.

Wielkie GARTULACJE!

photo1

                                                                                     fot: wspinanie.pl

dodał: Michał
Komentarze (1) - dodaj swój komentarz

matt_blas, 19 czerwca 2009, godz. 09:47 tak trzymaj, brawo
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt