logo banner
KW Toruń > WIEŚCI...

Aktualności

WIEŚCI Z OBU AMERYK

22 czerwca 2009, godz. 15:28

W nawiązaniu do wcześniejszego newsa dotycząscego zdobycia przez Ryśka Bociana Huascarana(czytaj TU) dostaliśmy kolejną garść wiadomości na temat akcji górskiej w Peru.Dodatkowo okazało się że Wojtek po raz kolejny stanął na Denali(McKinley).

Oto relacja mailowa:

Oto uzupelnienie info o Peru.
Przed wspinaczka na Huascarana zdobylismy, po dwodniowej wspinaczce
Ballunaraju (5685 m). Po jednodniowym wypoczynku w Huaraz ruszylismy na
Tocllaraju (6032 m). Miala to byc nasza zaprawa przed Huascaranem.
Niestety grzyb sniezny 50m przed wierzchołkiem byl nie do przejscia.
Miękki, sypki snieg nie byl naszym sprzymierzeńcem, no dalismy za
wygrana.......
Dalej byl Huascaran o ktorym pisalem wczesniej

A z innej beczki,to wlasnie dzis wrocilem z Alaski. Udalo mi sie zdobyc
po raz drugi Denali. Ty razem wejscie na wierzcholek najwyzszej gory
Ameryki Pn zajelo mi 6 dni.

Pzdr
Wojtek
-------------------

Gratulujemy!

photo1

Alpamayo/fot.arch W.Wiwatowski/

photo4

Tocllaraju/fot.arch.W.Wiwatowski/

photo5

Huandoy/fot.arch.W.Wiwatowski/

photo2

Peru/Fot.arch.W.Wiwatowski/

photo3

Peru/fot.arch. W.Wiwatowski?

dodał: Michał
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt