logo banner
KW Toruń > VSPINOS...

Aktualności

VSPINOS Y LATOS - CZĘŚĆ I, CZYLI TRUDNE POCZĄTKI LATA

5 lipca 2009, godz. 23:21

Wena poszła w las i ostatnio newsy przybrały formę czysto sprawozdawczą. Pozostając w tym duchu mam przyjemność poinformować Was, że wspinaczkowe otwarcie miesiąca lipca należy zdecydowannie do Szymona Demona Grzeszkowiaka. Minionego weekendu nasz klubowy zwierzak wspiął się na Nagły Atak Murarza VI.5/5+ PP na Dupie Słonia. Troszkę gorszym wynikiem może pochwalić się Tomek Tomi Grajpel, który sprawnie poradził sobie z hardym i wymagającym Prostowaniem Turcji VI.4+ PP dłuta mistrza Szalonego (Długa Grań, Góra Zborów). Jak zawsze niezawodny Zbyszek Klem Olszewski pokonał zaś w stylu najszlachetniejszym Łowcę Jeleni VI.3 na Cmentarzysku w Dolinie Będkowskiej.

Subiektywnie rzecz ujmując najlepszym przejściem może pochwalić się Sara Mężydło, która wpinając się do stanu Ludzi Silnej Woli na Trzech Siostrach w Mirowie po raz pierwszy wspięła się na drugi szczebel powyżej szóstki (styl PP).

I to by było na razie wszystko. Z utęsknieniem wypatruję weny gdzieś na horyzoncie...

Big Love & One Respect

dodał: gruszka
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt