|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościVSPINOS Y LATOS - CZĘŚĆ I, CZYLI TRUDNE POCZĄTKI LATA5 lipca 2009, godz. 23:21Wena poszła w las i ostatnio newsy przybrały formę czysto sprawozdawczą. Pozostając w tym duchu mam przyjemność poinformować Was, że wspinaczkowe otwarcie miesiąca lipca należy zdecydowannie do Szymona Demona Grzeszkowiaka. Minionego weekendu nasz klubowy zwierzak wspiął się na Nagły Atak Murarza VI.5/5+ PP na Dupie Słonia. Troszkę gorszym wynikiem może pochwalić się Tomek Tomi Grajpel, który sprawnie poradził sobie z hardym i wymagającym Prostowaniem Turcji VI.4+ PP dłuta mistrza Szalonego (Długa Grań, Góra Zborów). Jak zawsze niezawodny Zbyszek Klem Olszewski pokonał zaś w stylu najszlachetniejszym Łowcę Jeleni VI.3 na Cmentarzysku w Dolinie Będkowskiej. Subiektywnie rzecz ujmując najlepszym przejściem może pochwalić się Sara Mężydło, która wpinając się do stanu Ludzi Silnej Woli na Trzech Siostrach w Mirowie po raz pierwszy wspięła się na drugi szczebel powyżej szóstki (styl PP). I to by było na razie wszystko. Z utęsknieniem wypatruję weny gdzieś na horyzoncie... Big Love & One Respect |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |