|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościKAROLA ALPEJSKA DOLA4 września 2009, godz. 18:55Jak zwykle z zupełnie przypadkowych źródeł dotarły do nas wieści o alpejskich poczynaniach Karola Witkowskiego.
(fot.M.Kajca) Niestety nie mamy żadnych szczegółów z pierwszej ręki. Liczymy na jakiś kontakt a najlepiej prezentacje fotek po wakacjach!
Komentarze (4) - dodaj swój komentarz Michał, 10 września 2009, godz. 21:57 W ramach uzupełnienia informacji o dzialalności w Paklenicy treść maila otrzymanego dziś od Grzecha Czaprana : 'Wczesno wiosenny wyjazd do Paklenicy możnaby uznać za klubowy, ponieważ działali tam i Karol, i Sławek Kołodziej, i Mariusz Szwarc, i niżej podpisany. Z Karolem Witkowskim dzieliłem nie tylko trudy podróży ale i wspinu. Oprócz Kaca 6a+, 350m, z dłuższych dróg przeszliśmy jeszcze Diagonalkę na Debelim Kuku 6a+, 200m, Domżalskiego na Stupie 6a, 120m i Water Song 6a+, 160m na Velikim Cuku. Wczesna wiosna (przełom marca i kwietnia) nie umożliwiła nam wspinania w suchej skale, co z pewnością dodało emocji na trudnych wyciągach./Grzegorz Czapran/ bodziu, 14 września 2009, godz. 11:11 Gratulacje dla chłopaków. Trochę się zdziwiłem po przeczytaniu informacji, iż Tout va mal ma 6c+, w 2004 robiłem to z Jacą Wacławczykiem jako 6b http://www.kwtorun.pl/kwtorun_old/wyprawy_alpy2004.html Jednak w necie podana jest wycena podana przez Micaja. kw, 14 września 2009, godz. 20:02 Tout va mal robiliśmy wariantem bez wahadła na 10 wyciągu za 6c+. Wg przewodnika Pioli robiąc wahadło do zacięcia droga ma 6b+. Wyciąg za 6c+ powstał podczas ponownego ubezpieczenia drogi przez autora w 2000r. Karol bodziu, 15 września 2009, godz. 07:59 Masz rację Karol, przypomniałeś mi, że rzeczywiście był tam wariant prostujący. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję przejść. Bodziu |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |