|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościFOTKI Z PRÓBY NA BONATTIM10 września 2009, godz. 17:22Poniżej kilka fajnych i inspirujących ujęć wspinaczkowych z próby Jasia i Grzecha na 'Kapucynie'. Być może wiecej uda nam się zobaczyć na jednym z jesiennych slajdowisk.
Komentarze (2) - dodaj swój komentarz gruszka, 13 września 2009, godz. 13:00 Komórką te zdjęcia były robione, czy kompresja taka słaba? Michał, 18 września 2009, godz. 15:08 W dziale aktualności "system" jakoś tak skaluje ze wychodzi jak wychodzi. W galerii jest dużo lepiej.Przy mniejszym rozmiarze(zmieniłem) wygląda bardziej akceptowalnie... |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |