logo banner
KW Toruń > FOTKI...

Aktualności

FOTKI Z PRÓBY NA BONATTIM

10 września 2009, godz. 17:22

Poniżej kilka fajnych i inspirujących ujęć wspinaczkowych z próby Jasia i Grzecha na  'Kapucynie'.

Być może wiecej uda nam się zobaczyć na  jednym z jesiennych slajdowisk.

photo1

photo2

photo3

photo4

photo5

dodał: Michał
Komentarze (2) - dodaj swój komentarz

gruszka, 13 września 2009, godz. 13:00 Komórką te zdjęcia były robione, czy kompresja taka słaba?
Michał, 18 września 2009, godz. 15:08 W dziale aktualności "system" jakoś tak skaluje ze wychodzi jak wychodzi.
W galerii jest dużo lepiej.Przy mniejszym rozmiarze(zmieniłem) wygląda bardziej akceptowalnie...
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt