|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościZ CIUPACABRĄ PO ALPACH13 września 2009, godz. 13:15Warszawski reprezentant KW Toruń Tomek Ciupacabra Osypiński spędził (w towarzystwie Michała Maja z Wałbrzyskiego Klubu Górskiego i Jaskiniowego) dwa tygodnie w Alpach. Efekty wizyty dwójki łojantów u stóp Mt. Blanca są następujące: Bienvnue au Georges V TD sup./370m/6a+ (6a obl.) Pointes
Wszystkie ww. drogi usytuowane są w rejonie Igieł od południa, w okolicach schroniska Envers. Kilka ostatnich dni wyjazdu Tomi z Majem spędzili w wapiennym rejonie Sanetsch w Szwajcarii, gdzie wspięli się na:
Tomi na Encore toujours (fot. M. Maj) One Love & Big Respect |
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |