logo banner
KW Toruń > VSPINOS...

Aktualności

VSPINOS Y LATOS - CZĘŚĆ IV, CZYLI ZNÓW POLSKA

13 września 2009, godz. 13:39

Jak zwykle latem wszyscy nasi klubowicze ruszyli w Europę i na lokalnym placu boju działo się niewiele. Niemniej jednak coś się działo. Jeszcze w lipcu Paulina Królik Królak dopisała do swojego wykazu przejść kilka ładnych jurajskich klasyków (wszystkie znając):

  • Warszawskie lekcje VI.4/4+, Leśna Turnia, Rzędkowice
  • Lekcja tańca VI.4, Podlesice
  • Miłość w windzie VI.3+, Turnia nad Kaskadami, Podlesice
  • Pajęcza zwinność VI.3, Trzy Siostry, Mirów
  • Bezlitosny łupieżca VI.3, Trzy Siostry, Mirów
  • Zulus Czaka VI.3, Łyse Skały

Ostaniego dnia sierpnia Zbyszek Klem Olszewski podczas dwudniowej wizyty w Świątyni Czystego Sześć Pięć rozprawił się w trzeciej przymiarce z Markizem D'Robotem VI.4 PP.

Już we wrześniu w trakcie kilkudniowej wizyty w Podlesicach Rafał Gruszka Gruszczyński zameldował się przy stanowisku krótkiej, acz treściwej drogi Spotkajmy się o północy VI.4+ PP na Wschodniej Grani przy Okienniku Skarżyckim. Prowadzenie poprzedzone zostało kilkoma efektownymi lotami spod stanu (w tym jednym z topowej klamki :)).

Swoją pierwszą drogę w stopniu VI.4 pokonał Tomek Osypiński. Wybór padł na Lekcję Tańca Szalonego, dość popularną w tym roku wśród naszych klubowiczów - zgodnie z tym co podpowiadają mi klubowe elektronowe mózgi Tomi jest czwartym tegorocznym pogromcą podlesickiego klasyka.

One Love & Big Respect

 

dodał: gruszka
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt