|
|
SerwisKW ToruńLogowanieprzypomnij hasło zarejestruj sięPartnerzy | AktualnościROZPOCZĘCIE KURSU W ŚRODĘ 23.01.0822 stycznia 2008, godz. 21:38Dla zainteresowanych KURSEM WSPINACZKI SKALNEJ organiowanym przez nasz Klub przypominamy, że spotkanie organizacyjne odbedzie się jutro (środa 23.01) o godzinie 18.00 w Piwnicy klubowej. Na tych którzy byli wprowadzeni w błąd (na stronie widniała godzina 19.00) poczekamy ;).
|
| Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt | |