logo banner
KW Toruń > ROZPOCZĘCIE...

Aktualności

ROZPOCZĘCIE KURSU W ŚRODĘ 23.01.08

22 stycznia 2008, godz. 21:38

Dla zainteresowanych KURSEM WSPINACZKI SKALNEJ organiowanym przez nasz Klub przypominamy, że spotkanie organizacyjne odbedzie się jutro (środa 23.01) o godzinie 18.00 w Piwnicy klubowej. Na tych którzy byli wprowadzeni w błąd (na stronie widniała godzina 19.00) poczekamy ;).

dodał: Michał
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt