logo banner
KW Toruń > MAY...

Aktualności

MAY DAYS! MAY DAYS! CZĘŚĆ II, CZYLI KORBA W WINDZIE

6 maja 2008, godz. 16:04

 

 

Podczas gdy większość z nas ostatniej niedzieli wróciła do swoich domów, Agnieszka "Cecylia" Grodzicka i Zbyszek "Klem" Olszewski zostali w Podlesicach. I opłaciło się. Cecylia zdecydowała się w końcu na Miłość w Windzie za VI.3+ RP, zaś kuty w pocie czoła całą zimę szpon Klema nie ugiął się tym razem pod presją Greka Korby VI.5. Przypomnijmy, że Klem był już bardzo blisko poprowadzenia Greka ubiegłego sezonu, ale w najlepszych próbach odpalał po głównych trunościach drogi. Tym razem wystarczyły dwie przymiarki aby Klemowy pazur zaświecił pełnym blaskiem nad Górą Zborów w świetle majowego słońca. Do tego prowadzenia Klem dołożył jeszcze szybki rotpunkt na sąsiedniej Sokowirówce VI.3.

One Love & Big Respect

dodał: gruszka
Komentarze (0) - dodaj swój komentarz

Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt