logo banner
KW Toruń > MOCE...

Aktualności

MOCE CZERWCOWE - CZĘŚĆ I, KAFAR KAPRYSI A KLEM TAŃCZY

8 czerwca 2008, godz. 23:45

Otwarcie czerwca należało do Piotrka 'Kafara' Ciemielewskiego. Nasz klubowy łojant wyszedł zwycięsko z podjedynku z Kaprysem Bogów VI.5+ RP na Turni nad Kaskadami. Tym samym, stosując kruksowy przelicznik skali (patrz tutaj) miło nam oznajmić, że Kafarowi nadajemy tytuł Neofity Stopnia F8. Kafar obejmuje też pieczę na Kluczem Stopnia F8 - kanydatów do przejęcia jest kilku, więc pewnie nie będziemy czekać długo na zmianę straży.

Trwa wspinaczkowe pięć minut Zbyszka 'Klema' Olszewskiego (i nic nie zapowiada tego, że szybko się skończy). Tym razem Klem zatańczył niczym pająk w panelowym stropie Jaskini Mamutowej. Ocena sędziów: VI.5, styl: redpoint, przymiarki: 4. Do tego doszło jeszcze prowadzenie w drugiej próbie Baraba Finito VI.4 RP  na Łuku przed Świątynią Czystego VI.5. Jeśli Klem utrzyma formę i tempo pokonywania kolejnych trudnych dróg, to będziemy zmuszeni poświęcić mu osobny dział...

 

photo3

Klem na Tańcu Pająka VI.5, Jaskinia Mamutowa...

photo2

... i na Baraba Finito VI.4 na Łuku przed Mamutową.

W Mamutowej ostatniego wspólnie z Klemem działał również Szymon 'Zwierzun' Grzeszkowiak. Szymonowy szpon toczy zacięty bój z Las Vegas Parano VI.6. Droga jeszcze tym razem nie padła, ale znając Szymka i jego konskwencję w realizacji swoich projektów jej los jest przesądzony.

 

photo4

Szymon na efektownym Las Vegas Parano VI.6.

 

Nasza nowa klubowiczka Ania 'Końcówka' Orłowska (kto był ostatniego weekendu w Podlesicach, ten wie skąd nowa ksywka sympatycznej Ani) doskonaliła się w Robotach Drogowych VI.2+ RP na pięknej i znanej z solidnych wycen Bibliotece. W ten sposób udało sie jej ustanowić swój rotpunktowy rekord. Analogicznym osiągnięciem może poszczycić się Ola Zagubień z zaprzyjaźnionego z KW Centrum Wszechświata GATO.

Kolejna porcja newsów już za tydzień.

Power & Equality

P.S. Wielkie dzięki dla Szymka za fotki. Bez nich news byłby o wiele brzydszy.

dodał: gruszka
Komentarze (1) - dodaj swój komentarz

Michał, 9 czerwca 2008, godz. 20:47 A co z kijem w mrowisku?
Copyright © 2008 KW Toruń, kontakt